چرا نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال ابزار مناسبی برای همکاری و مدیریت ساخت و ساز است

اکنون زمان پذیرش دیجیتالی سازی است. با چهار روشی که نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال می تواند همکاری، سودآوری و تلاش های مدیریتی شما را بهبود بخشد آشنا شوید.

نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال در حال تغییر نحوه عملکرد شرکت ها و بهبود بهره وری آن ها در قسمت اجرا و دفتر فنی است. صنعت ساخت و ساز به دلیل کندی در پذیرش فناوری های جدید بدنام است، اما شکست در دیجیتالی سازی فرآیندها در چشم انداز امروزی یک گزینه نیست بلکه یک ضرورت است.

شرکت ‌هایی که به منظور پیاده ‌سازی نرم ‌افزار مدیریت ساخت‌ و ساز خیلی منتظر می ‌مانند، در خطر عقب افتادن از رقبا قرار می ‌گیرند، که وقتی به تمام مزایایی که این نرم ‌افزار برای شما و تیمتان به ارمغان می ‌آورد فکر کنید، تعجب ‌آور نخواهد بود.

Digital construction software

بیایید این مزایا و نحوه ارائه آن ها به سازمان خود را بررسی کنیم.

 

  1. بهبود ارتباطات و همکاری با سایت دیجیتال ساخت و ساز

کلید ارتباط و همکاری کارآمد بین تیم های ساخت و ساز، ذخیره تمام داده های مرتبط در مورد یک پروژه در یک مکان واحد است. و بهترین راه برای انجام این کار یک دفترچه دیجیتال سایت است.

در حالی که حفظ گزارش روزانه دارای مزایای مختلف در سایت و خارج از سایت است اما در عین حال یکی از مهمترین آن ها دسترسی شما و تیمتان به یک منبع حقیقت است. این منبع منفرد حقیقت با گرد هم آوردن سهامداران از همه گوشه‌ های پروژه، محیطی مشارکتی ‌تر را تقویت می ‌کند.

با یک دفترچه دیجیتالی سایت، پیمانکاران و زیرمجموعه ‌ها می ‌توانند عکس ‌ها، اسناد، فرم‌ ها و گزارش ‌های سایت را از محل ارسال کنند و به مدیران پروژه و سایر سهامداران کلیدی این امکان را می‌ دهد که از هر کجا، چه در محل، چه در دفتر، یا در جاده به‌ روز باشند.

به منظور جمع ‌آوری داده ‌های پروژه در یک پلتفرم، یک دفتر دیجیتال سایت را در نظر بگیرید تا تیم شما بداند چه وظایفی بیشتر به توجه نیاز دارد.

  1. بودجه خود را حفظ کنید و از طریق دیجیتالی سازی دوباره کار را به حداقل برسانید

نتیجه اصلی که از پروژه های ساختمانی خود می خواهید چیست؟ کیفیت ساخت بالا، مشتریان راضی و تکمیل به موقع همگی اهدافی عالی هستند و در نهایت به کسب سود منجر می شود. و برای به دست آوردن این سود، باید به یک بودجه بندی سخت پایبند باشید.

حفظ بودجه یکی از بزرگترین چالش ‌هایی است که اکثر شرکت ‌های ساختمانی با آن مواجه هستند: کمتر از یک سوم پروژه ‌های جهانی در 10 درصد تلورانس بودجه خود باقی می ‌مانند.

خوشبختانه، پیاده سازی نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال که از مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) استفاده می کند، می تواند به مدیریت مالی تیم شما کمک کند.

مدل ‌های دیجیتالی که می ‌توانید با نرم ‌افزار BIM ایجاد کنید، می‌ تواند به همکاری میان پیمانکاران و طراحان کمک کند، و تغییرات را در مراحل اولیه آسانتر می ‌کند تا بعداً نیازی به کار مجدد نباشد.

راهکارهای دیجیتالی مانند LB Aproplan می ‌توانند به تیم شما کمک کنند تا با کمک به شما در بررسی سریع مشکلات سایت و بازنگری تلاش‌ های همکاری خود با بازرسی سایت از راه دور، ابزارهای مدیریت نقص و موارد دیگر، بودجه خود را حفظ کند.

Digital construction software

  1. با استفاده از نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال، پروژه ها را سریعتر به پایان برسانید

در مورد حفظ بودجه، آیا می توانید حدس بزنید که عامل شماره یک تأثیرگذار که مانع از تحویل به موقع و بودجه شرکت های ساختمانی می شود چیست؟ بله برنامه ریزی و زمان بندی.

اگر طرح اصلی و برنامه ساخت خود را از همان ابتدا بهینه کنید، نه تنها شانس بیشتری برای پایبندی به بودجه خود خواهید داشت، بلکه از مزایای اتمام به موقع نیز بهره مند می شوید. اینجاست که شیوه‌ های ساخت و ساز ناب وارد عمل می ‌شوند.

نرم ‌افزار ساخت ‌و ساز دیجیتال مانند LB Coordination به شما کمک می ‌کند تا پروژه ‌ها را قبل از پایان ضرب ‌الاجل با شکستن سیلوهای زمان ‌بندی و داده ‌ها به پایان برسانید. بنابراین از اتکا به صفحات گسترده اکسل و سوابق فیزیکی جدا شده و نامرتبط خودداری کنید، به جای آن، به منظور جلوگیری از، از دست دادن زمان ساخت، هزینه و خواب با کیفیت در فرآیندهای ناکارآمد، ناب کار کنید.

  1. افزایش بهره وری پروژه با اجرای راهکارهای دیجیتال

یک مشکل با بهره وری در ساخت و ساز وجود دارد، مشکلی که ناشی از بسیاری از مسائل کوچک است که بسیاری از آن ها را می توانید با نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال حل کنید.

بهره وری پایین منجر به از دست دادن مهلت های زمانی می شود که منجر به اختلافات ساخت و ساز، افزایش بیش از حد هزینه ها و حاشیه سود کمتر در پروژه های شما می شود. بنابراین بهترین راه برای حفظ سطح بالایی از بهره وری در سایت و خارج از سایت چیست؟ نگه داشتن هر سهامدار در جای مناسب خود.

ارتباطات نیز نقش مهمی در بهره وری ایفا می کند. اگر بتوانید سوء تفاهم های ناشی از ابزارهای همکاری ضعیف را از بین ببرید، بهره وری شما افزایش می یابد.

با LB Geniebelt، می‌ توانید با به ‌روز نگه ‌داشتن خدمه خود از هر نقطه، تسهیل مکالمات دو طرفه، حذف ایمیل ‌ها و پیام ‌های پراکنده و کاهش بار مدیریتی، بهره ‌وری در محل و خارج از سایت را افزایش دهید.

Why digital construction software is the right tool for collaboration and construction management

 

سودآوری خود را با نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال مناسب افزایش دهید

بهبود ارتباطات، همکاری، مدیریت مالی، برنامه ریزی، زمان بندی و بهره وری همگی منجر به سودآوری و رشد بیشتر برای شرکت های ساختمانی می شود. شما نمی توانید نرم افزار ساخت و ساز دیجیتال و مزایای گسترده ای را که می تواند برای شما و تیمتان به همراه داشته باشد نادیده بگیرید.

و در صنعتی که شرکت‌ ها در پذیرش فناوری جدید کند هستند، هر چه زودتر دیجیتالی سازی کنید، می ‌توانید جلوتر از رقبا حرکت کنید.

 

نیاز به ساخت ویلا بصورت صفر تا صد و شخصی سازی دارید؟ چرا با مهندسین مشاور آذرپاد تماس نمی‌گیرید؟!