9 ایده برای نوسازی روشویی

9 ایده روشویی: این ایده های روشویی دو برابر فضای ذخیره سازی، فضای پیشخوان را دو برابر و استایل را دو چندان می کند!

مزایای روشویی حمام دو سینک

9 ایده برای نوسازی روشویی

افزودن روشویی دوتایی به حمام یک راه هوشمند و سریع برای افزودن فضای ذخیره سازی است. اما آیا مزایای دیگری نیز وجود دارد؟ ما با مورگان بیشاپ، یکی از طراحان مدل Remodel صحبت کردیم تا با ما در مورد طراحی روشویی مدرن صحبت کنیم. دلیل شماره یک اینکه اکثر مردم به دنبال روشویی دوتایی هستند این است که مشکلات روشویی مشترک را کاهش دهند.

بیشاپ می گوید: «یک صاحب خانه باید با در نظر گرفتن برنامه های روزانه صبح و عصر خود در حمام شروع کند، آیا بیش از یک نفر در حمام در یک زمان آماده می شوند؟ اگر چنین است، آیا آنها متوجه می شوند که دچار کمبود سینک روشویی هستند؟ اگر پاسخ به این پرسش ‌ها «بله» است، ممکن است به یک روشویی مضاعف فکر کنند.»

اما آیا فضایی برای روشویی دوتایی دارید؟

بیشاپ می‌ گوید: «ما همیشه می ‌خواهیم مطمئن شویم که سینک‌ ها به اندازه کافی دور از دیوار قرار دارند تا هنگام شستن صورت، مسواک زدن دندان ‌ها و غیره با آرنج برخورد نکنند.» همچنین مهم است که سینک ‌ها به اندازه کافی از هم جدا شده باشند تا در صورت آماده شدن همزمان کاربران، به هر فرد اجازه دهد «منطقه» خود را داشته باشد.

بیایید نگاهی به چند ایده روشویی دوتایی بیندازیم که الهام بخش شماست!

9 ایده برای نوسازی روشویی

کمد روشویی دو نفره

این روشویی دوتایی از چلسی یک کمد نیز هست و اگر به دنبال روشویی حمام متناسب با نیازهای ذخیره سازی خود هستید، آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند. آنها کمد وست الم را با اضافه کردن یک میز بتنی به دو سینک تبدیل کردند. چلسی می‌ گوید: «این دقیقاً ظاهری را به ما می ‌دهد که می ‌خواستیم. به‌ علاوه یک فضای ذخیره‌ سازی بسیار مورد نیاز ارائه داد و به طرز شگفت ‌آوری ساده بود».

9 ایده برای نوسازی روشویی

روشویی دوبل Whitewash Wood

یک روشویی چوبی مانند این می تواند به گرما، بافت و دادن ظرافت به محیط حمام تمام سفید کمک کند.

یکی از مزایای انتخاب روشویی دو نفره فضای ذخیره سازی اضافی است. توجه داشته باشید که این قطعه دارای دو کابینت و پنج کشو است. اگر می خواهید این ظاهر را بازسازی کنید، یک روشویی مشابه وجود دارد.

9 ایده برای نوسازی روشویی

سینک روشویی دوبل

روشویی دوتایی با دو سینک روشویی به حمام شما ظاهری تمیز و مدرن می دهد، این روشویی در کنار روکش صورتی روشن و وسایل طلایی، خیره کننده است! قفسه پایینی فضا را کمی از بین می برد و به حمام کمک می کند تا احساس باز و مطبوع داشته باشد. سبدها فضای ذخیره سازی از دست رفته را جبران می کنند.

9 ایده برای نوسازی روشویی

روشویی دوگانه شناور

روشویی دیواری یا شناور مانند یک انتخاب هوشمندانه برای حمام های کوچک است. از آنجایی که روشویی روی دیوار نصب می شود، فضای کف را اشغال نمی کند و از نظر بصری کمتر دست و پا گیر است. خطوط تمیز و ظاهر غیر سخت افزاری باعث می شود فضا آرام و کاملاً منظم باشد.

روشویی دو نفره فضای کوچک

در اینجا یک روشویی دوتایی آورده شده است که از سه قطعه جداگانه تشکیل شده است: دو کابینت سینک، به علاوه یک واحد قفسه در وسط. کل روشویی به خوبی در این گوشه حمام قرار می گیرد و ثابت می کند که برای قرار دادن روشویی دو نفره نیازی به حمام باز بزرگ ندارید.

9 ایده برای نوسازی روشویی

روشویی دوبل تمام سفید

برای داشتن ظاهری کلاسیک و شیک، روشویی دو نفره تمام سفید را در نظر بگیرید. در این حمام دیوارها، روشویی و روشویی تماما سفید هستند. ترکیبی از رنگ‌ های کرومی و مشکی، به کنتراست می افزاید و در عین حال طراحی همیشگی را حفظ می‌ کند.

هنگامی که یک روشویی دو نفره را به این شکل طراحی می کنید، شکل ساده بهترین انتخاب است. یک گلدان سبزه، دو سبد و جا صابونی های ساده تمام چیزی است که نیاز دارید.

روشویی دو نفره با فضای ذخیره سازی اضافی

این نوع روشویی فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به فضای زیر سینک که یک روشویی سنتی دوتایی فراهم می کند. کابینت های رومیزی در دو طرف روشویی ساخته شده اند و تا سقف می رسند. نصب کابینت ها در سمت راست و چپ (به جای بین سینک ها) از شلوغی پیشخوان جلوگیری می کند.

در حالی که ممکن است مهارت های پیشرفته DIY را برای پروژه ای مانند این نداشته باشید، از خلاقیت در هنگام خرید روشویی نترسید. رنگ آمیزی روشویی دست دوم، تبدیل کمد یا به روز رسانی ساده سخت افزاری می تواند در عین صرفه جویی در هزینه های هنگفت ظاهری را که می خواهید به شما بدهد.

روشویی دوبل نقاشی شده

وقتی صحبت از نقاشی می شود، نحوه رنگ آمیزی روشویی دوتایی قدیمی به روش آسان آورده شده است. هنگامی که از این رنگ مبلمان باکیفیت استفاده می کنید، می توانید از سنباده زدن و بتونه کاری برای انجام کار بسیار سریعتر و آسان تر خودد

برای بازسازی و طراحی داخلی ویلا و خانه خود به وب سایت آذرپاد تیسفون مراجعه کرده و از کارشناسان ما سوالات خود را پرسیده و راهنمایی بگیرید.