راهنمای انتخاب درب ورودی مدرن یک ویلا

گفته می شود اولین برداشت بسیار مهم است. به همین دلیل اگر نمای بیرونی خانه شما جذاب باشد، تاثیر اولیه خوبی نیز خواهد داشت. داشتن یک طراحی عالی برای درب ورودی یک راهکاری فوق العاده به منظور اضافه کردن یک تم یا تأثیر فوری بر خانه شما است.

علاوه بر دلایل زیبایی شناختی، درب های ورودی بخشی بسیار کاربردی از خانه هستند، البته، به این دلیل که لایه دیگری از امنیت را به خانه شما اضافه می کند و کمک می کند تا ملکتان به وضوح مشخص باشد. برای کسانی که حیوانات خانگی در خانه خود دارند، بهتر است ملک خود را حصار کشی کنند و یک دروازه ورودی زیبا اضافه کنند تا حیوانات خانگی بتوانند با خیال راحت از فضای بیرون استفاده کنند.

با استفاده از متریال مدرن و تکنیک های ساخت نوین، می توانید هر طرحی را در دروازه های ورودی خود پیاده سازی کنید. طراحی درب ورودی باید مکمل ملک و محیط اطراف آن باشد.

علاوه بر این، باید متناسب با نیازها و سبک زندگی شما باشد. همیشه هنگام انتخاب طرح خود نیازهای شخصی خود را در نظر بگیرید، زیرا بر کاربردی بودن آن تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

به عنوان مثال، اگر مهمان نواز باشید، یک درب ورودی بزرگ که نشان دهنده آغوشی باز است کاربردی خواهد بود. اگر فضای کوچکی دارید، احتمالاً درهای جعبه ای یا جعبه کشویی مناسب فضای کوچک شما هستند. یک نسخه یکسان نمی توان برای همه پیچید، بنابراین پیش از تصمیم گیری در مورد چیزی ابتدا نیازهای خود را در نظر بگیرید.

راهنمای انتخاب درب ورودی مدرن یک ویلا

انواع متریال درب ورودی مدرن

درب های ورودی مدرن در متریال ها، پوشش ها و ترکیب های مختلفی ارائه می شوند. در اینجا متداول ترین متریال مورد استفاده آورده شده است:

فولاد: رایج ترین ماده برای درب ها است و سال ها پیش مورد استفاده قرار می گرفت. آن را می توان به اشکال و فرم های مختلف قالب گیری کرد، بنابراین چه بخواهید یک طراحی مدرن داشته باشید یا یک طراحی کلاسیک، فولاد می تواند این کار را انجام دهد.

فولاد ضد زنگ: در ابتدا کمی گران به نظر می رسد، اما به شما در صرفه جویی در هزینه های نگهداری کمک می کند. ضد زنگ با کیفیت بالا حتی در شرایط آب و هوایی نامساعد آسیب نمی بیند و زنگ نمی زند، بنابراین نیازی به رنگ آمیزی مجدد آن نیست.

چوب: استفاده از چوب در درهای ورودی بسیار محبوب است. در کاربردهای مدرن، چوب معمولاً برای اهداف تزئینی و نه سازه ای استفاده می شود. چوب و فولاد اغلب برای ایجاد تضاد جالب رنگ ها و بافت ها با هم ترکیب می شوند.

شیشه: به اندازه سایر مواد ذکر شده رایج نیست، اما شیشه می تواند برای درب ورودی شما نیز برای داشتن ظاهری مدرن و امروزی استفاده شود.

راهنمای انتخاب درب ورودی مدرن یک ویلا

ایده هایی برای درب ورودی ویلایی مدرن

ترکیبی از چوب و فولاد برای طراحی درب ورودی به تازگی بسیار محبوب شده است. افزودن پنل های چوبی ابعاد بیشتری به در می بخشد و همچنین مقداری هیجان اضافه می کند.

چنین طرحی از عرض های مختلف پانل های چوبی استفاده می کند و الگوهای عمودی را به طراحی درب اضافه می کند. استفاده از لت های چوبی افقی در طراحی راهروی ورودی به تداوم طراحی نرده می افزاید. در دروازه، از قاب های فولادی ضد زنگ با لت های چوبی جامد استفاده کنید که با مواد مورد استفاده برای نرده چوبی مطابقت دارد.

گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز داریم یک درب ورودی چوبی سفید رنگ است. طرح می تواند یک سازه چوبی ساده با طرح لولایی باشد. این در کوچک است و باز و بسته شدن این درب بدون مشکل آسان خواهد بود. برای گاراژها و پاسیوهای کوچک، یک مکانیسم کشویی به شما این امکان را می دهد که یک راهرو بزرگ ایجاد کنید، بدون اینکه مانعی در ناحیه گذر فرد ساکن ایجاد کنید.

راهنمای انتخاب درب ورودی مدرن یک ویلا

 

به دلیل ارتفاع کم یک دروازه کوچک کشویی، بهتر و خانگی تر به نظر می رسد. اگر به هیچ وجه نمی خواهید نمای خانه خود را شلوغ کنید، به جای قطعات پهن از میله های فلزی نازک تر استفاده کنید تا حس باز بودن و هوای بیشتری به آن ببخشید.

شما همچنین می توانید یک درب ورودی داشته باشید که در آن تماما از فولاد ضد زنگ برای قاب ها و لوله های عمودی فلزی استفاده شده است که عملکرد و طراحی را بهبود می بخشد. لوله های مورد استفاده در وسط را نازک نگه دارید تا احساس باز بودن و حال و هوای خاصی به آن بدهید.

اگر درب های استیل را دوست ندارید، می توانید از استیل ساده استفاده کنید و آن را هر رنگی که دوست دارید رنگ آمیزی کنید. شما می توانید یک دروازه فولادی داشته باشید که مکمل الگوهای برجسته کلاسیک در نرده باشد و کل طرح را یکپارچه نشان دهد.

اگر حفظ حریم خصوصی و امنیت دغدغه اصلی شماست، پنل های فلزی به جای نوارهای افقی بهترین راه حل هستند.