اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا: یک طراحی عالی خانه ویلایی این نیست که همه امکانات را داشته باشد. در عوض، طراحی ویلایی لوکس، طرحی است که امکانات رفاهی را به صورت کلی در نظر می گیرد. نه تنها جذابیت بالا، بلکه امکانات رفاهی در طراحی ویلا باید باعث شود که مالک احساس لوکس و عالی بودن کند.

هنگامی که کسی به طراحی های ویلای لوکس می اندیشد، امکانات دسترسی زیادی مانند استخر، اسپا، سالن های ورزشی خانگی، آشپزخانه های پر بار و غیره را به ذهن متبادر می سازد. برای طراحی ویلا بر اساس اولویت های شخصی چه امکاناتی باید در نظر گرفته شود؟

در اینجا اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا 10 ایده برای امکانات رفاهی در طراحی ویلا به ترتیب محبوبیت ذکر شده است که فکر می کنیم ممکن است خریداران در همه طیف ها را مجذوب خود کند.

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

  1. نقشه هایی با فضای باز برنده بازی هستند

طراحی داخلی ویلا لوکس نیست مگر اینکه دارای یک ورودی بزرگ با یک راه پله بزرگ دو طبقه و یک طرح طبقه باز و مطبوع باشد. در حقیقت یک طرح طبقه باز در یک طراحی ویلا معیارهای شماره یک است که در یک بررسی ویژگی های لوکس خانه در سال 2013 توسط Coldwell Banker انجام شده است، ذکر شده است.

  1. یک محل زندگی های-تک (دارای تکنولوژی بالا)

ما نمی توانیم در طراحی ویلا از ازدحام روزافزون نوآوری های فناورانه چشم پوشی کنیم. صاحبان خانه های امروز وقتی صحبت از فناوری می شود، همه اینها را در طراحی ویلا می خواهند. سازندگان این روند فنی را در طراحی ویلا ارائه می دهند.

به معنای واقعی کلمه طرح های ویلا دارای چنان فناوری بالایی است که با لمس یک دکمه روی تلفن هوشمند شما می توانید درهای خود را قفل کنید، آب و هوای خانه های خود را تحت سلطه در آورید، چراغ ها را روشن و خاموش کنید و سیستم زنگ خطر خود را کنترل کنید. و همه اینها از گوشه دیگر کشور باید قابل انجام باشد. این ویژگی های داخلی است که طراحی های لوکس ویلای امروزی را ارائه می دهد.

سازندگانی که این دستگاه های اتوماسیون خانگی بی سیم را نصب می کنند با روندهایی که باعث افزایش ابزار و کارایی طرح های ویلا می شود، مشهور می شوند. در انتهای مخالف طیف فناوری در طرح های ویلا یک روند رو به رشد برای مواد اصلاح شده است. صاحبان خانه به طور فزاینده ای از اثر محیطی خود آگاه می شوند. آنها در طرح های داخلی دوبلکس خود از استفاده از مواد قدیمی بازسازی شده مانند تیرهای چوبی و درها استفاده می کنند.

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

  1. آشپزخانه کاملاً مجهز یک پایه اصلی ویلا است

آشپزخانه همیشه قلب خانه است. طرح ‌های ویلا در حال حاضر آشپزخانه‌ های کاملاً مجهز با سیستم گرمایش خودکار و انبارهای نوشیدنی را ارائه می‌ دهند. طراحی های لوکس ویلا نیاز به آشپزخانه های باشکوه دارد. مجله فوربس اشاره می ‌کند که وقتی صحبت از آشپزخانه ‌های کاملاً مجهز در طرح ‌های ویلا به میان می ‌آید، یک آشپزخانه تجاری پر از لوازم خانگی یک ضرورت است. آشپزخانه مرفه در طرح‌ های ویلا به ‌طور ضروری دارای فضاهای گرم ‌کننده، یخچال‌ های نوشیدنی، لوازم با کیفیت بالا و فضای ذخیره ‌سازی فراوان است.

  1. استخر و آشپزخانه در فضای باز برای مهمانی های باربیکیو

یک آشپزخانه سرپوشیده کاملاً مجهز برای کسانی که به دنبال طرح های ویلایی لوکس هستند کافی نیست. طراحی ‌های لوکس ویلا باعث می‌ شود خریداران هوس راحتی داشتن یک آشپزخانه دنج در فضای باز کنند و بیرون از خانه آشپزی کنند.

امکانات رفاهی برتر در یک طراحی ویلایی ایده‌ آل، آشپزخانه در فضای باز با اجاق گاز توکار، سینک و محل آماده‌ سازی مواد غذایی ضد زنگ، یخچال کوچک برای نگهداری غذا و نوشیدنی، و تعداد زیادی قسمت‌ های نشیمن سنگی لوکس در پاسیو برای تفریح خواهد بود.

استخرهای بزرگ، جکوزی و کابانای تعویض نیز در طراحی ویلاها دیده شده اند. استخرهای وسیع با آبشارها و حریم خصوصی فراوان در چنین طراحی های داخلی لوکس دوبلکس ضروری است. امروزه، طرح‌ های ویلا، زندگی اوقات فراغت را به بیرون از خانه منتقل می‌ کنند و طرح‌ های ویلاهایی که دارای این ظرافت روی دیوار هستند، در محله های لاکچری رتبه بالاتری دارند.

  1. مکان بسیار مهم است

موقعیت مکانی تاج طراحی های ویلا است. همه آرزوی داشتن سهم خود از بهشت را دارند. یک ملک گسترده، خصوصی و درختکاری شده که چشمان کنجکاو را از خود دور نگه می دارد، در طراحی ویلاهای لوکس یک ضرورت است. خریداران ثروتمند با طراحی ویلاهای خود انحصار طلب هستند. یک مکان پنهان؛ مکانی برای آزادی و استراحت در نهایت پنهان کاری. چه این ملک در کنار یک ساحل منحصر به فرد باشد یا یک مزرعه بزرگ، طرح های ویلاهای لوکس اگر در یک مکان مخفی قرار گرفته باشند، موقعیت مکانی عالی را خواهند داشت.

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

  1. سالن های بازی و تئاتر

اتاق های بازی و فیلم همیشه در طراحی های لوکس ویلایی هستند. سینمای خانگی و اتاق بازی این روزها در طراحی ویلاها رایج شده است. صاحبان خانه های ثروتمند با طراحی ویلاهای خود از این هم فراتر می روند. زمین ‌های بسکتبال سرپوشیده، استخرهای سرپوشیده، و مجموعه‌ های بارهای ورزشی لوکس با تلویزیون و محل نوشیدن در طراحی ‌های داخلی ویلاهای لوکس وجود دارد.

اساساً، هر چه امکانات بازی و تئاتر منحصر به فردتر باشد، بهتر است. هدف اصلی این گنجاندن در طراحی ویلا ایجاد فضایی خودکفا است که در آن صاحب خانه هرگز احساس نیاز به ترک خانه برای داشتن وسایل رفاهی خارج خانه نداشته باشد.

  1. آبگرم و سونا

طراحی لوکس ویلایی بدون حمام فوق العاده ناقص است. افراد مرفه تمایل دارند به برخی از بهترین اسپاها و هتل های جهان سفر کنند. صاحبان خانه می خواهند از طریق حمام های اسپا مانند در طرح های ویلایی خود، این تجمل را در زندگی روزمره خود دوباره ایجاد کنند. این طرح ‌های ویلا شامل دوش ‌های بزرگ با جت ‌های دوش سر تا پا، کف ‌هایی با گرمای تابشی به همراه حوله‌ گرمکن ‌ها است. برخی از طراحی ‌های داخلی ویلا دارای وان ‌های غواصی بزرگی هستند که در آن می ‌توان از مشکلات فرار کرد.

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

  1. سالن بدنسازی و اتاق ورزش

بهترین راه برای کاهش وزن، طراحی ویلاهایی است که دارای سالن های ورزشی خصوصی هستند. اوج طراحی های ویلا با سالن های ورزشی خانگی که فضای زیادی برای وزنه ها و تجهیزات دارند به دست می آید. چنین طرح ‌های ویلا همچنین شامل بلندگوهای بیسیم داخلی، تلویزیون، و سایر امکانات رفاهی مانند سونا و استخر سرپوشیده برای تفریحات پس از تمرین است.

  1. اتاق خواب مناسب برای خانم و آقای خانه

تجمل در طراحی ویلا هرگز نمی تواند در خارج از آستانه خصوصی ترین پناهگاه فرد یعنی اتاق خواب متوقف شود. بیشتر ساعات زندگی ما در اتاق خواب می گذرد. ضروری است که طرح های ویلا دارای اتاق خواب با فضای باز بزرگ باشد.

طراحی ویلا اطمینان حاصل می کند که اتاقی برای یک تخت بزرگ راحت و فضاهای نشیمن زیاد وجود دارد. فناوری درجه یک برای این اقامتگاه خصوصی در این طرح های ویلا بسیار مهم است. طراحی های داخلی ویلا با سیستم های اتوماسیون داخلی برای روشنایی، امنیت، سایه پنجره های کنترل از راه دور و کنترل آب و هوا در صدر جدول موارد ضروری اتاق خواب قرار دارند.

اولویت بندی امکانات رفاهی در طراحی بهترین ویلا

  1. اتاق رختکن: فضای ذخیره سازی عالی

اتاق رختکن صرفاً امتداد اتاق خواب است، اما در لیست امکانات رفاهی برای طراحی ویلاهای باشکوه اهمیت خاص خود را دارد. اولویت بالایی برای زنان ثروتمند مکانی برای ذخیره و نمایش خریدهای گزاف خود مانند کفش و کیف پول است. به نظر می رسد زنان و مردان به طور یکسان تمایل زیادی به یک اتاق بزرگ جداگانه برای لباس پوشیدن و احتکار لباس های گران قیمت خود دارند.

این قسمت در طرح ‌های ویلا ممکن است دارای دیوارهایی باشد که دارای قفسه ‌هایی برای نمایش کفش ‌ها، کیف پول و کراوات و البته نور و آینه‌ های فراوان برای مدل ‌سازی لباس ‌های روز شما باشد.

نسخه لوکس و سبک زندگی شما در طراحی ویلا ممکن است به شدت با دیگران متفاوت باشد. همه ما سلیقه های دکور و اهداف سبک زندگی خود را داریم. با این حال، یک چیز قطعی است و آن هم لوکس بودن در طراحی ویلا با گنجاندن مدرن ترین امکانات رفاهی، فناوری ها قابل دستیابی و راحتی است.

آیا همه این امکانات رفاهی فراوان را در طراحی ویلای خود دارید؟ اگر قصد دارید طراحی ویلای خود را بازسازی کنید یا خانه جدیدی بخرید، این لیست از امکانات می تواند کمک بزرگی باشد. در نظر گرفتن این موارد برای طراحی ویلای رویایی خود مطمئناً به شما کمک می کند تا به راحتی به هدف خود برسید.